Drodzy miłośnicy Wylęgarni!

XI odsłona konkursu będzie zarazem pierwszą międzynarodową. Spełniają się zatem plany Organizatorów na poszerzenie zasięgu Wylęgarni. Dla uczestników krajowych przewiduje się pewne zmiany regulaminowe – plakat i fotoreportaż filmowy można nadesłać w wersji cyfrowej, a piosenki i utwory muzyczne należy oddać tylko na płytach DVD w formacie MP4.

Zmienia się również termin gali finałowej, która przewidziana jest na 07 czerwca 2018r. Szczegóły organizacyjne podane są w regulaminie i Karcie Zgłoszenie, które można pobrać ze strony internetowej Organizatora.

Wychodząc naprzeciw wielu prośbom i sugestiom informujemy, że termin składania prac konkursowym został przesunięty do 16 kwietnia 2018r. Prosimy bardzo o nieprzekraczanie tego terminu. Czekamy na prace i pozdrawiamy!

In response to many requests and suggestions we would like to announce that the deadline for this year competition is prolonged to 16.04.2018. Please note that it is an ultimate deadline. We are waiting for your entry and wish you good luck.

Ważne adresy i terminy:

  • termin składania prac konkursowych – 16 kwietnia 2018r.;
  • adres kontaktowy: celinawasko@gmail.com, tel.: 604 613 943.

Wylęgarnia 2018Pragniemy poinformować, że „Wylęgarnia”, dzięki naszym staraniom, otrzymała patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej, co obok patronatu Prezydenta Miasta Jaworzna i Śląskiego Kuratora Oświaty jest wyróżnieniem dla konkursu i wysoką jego oceną.

Witam! Tegoroczna edycja „Wylęgarni” została już zamknięta, a jej finał odbył się 07 czerwca 2018 w Multikinie w Galerii Handlowej „Galena” w Jaworznie. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i nadesłanie prac. Poniżej podajemy pełną listę laureatów, a w najbliższym czasie udostępnimy nagrodzone prace. Zaznaczamy, że prace konkursowe pozyskaliśmy w terminie do 25 maja 2018 r.

WYNIKI