W naszej szkole od lat organizowane są 8-dniowe wycieczki zagraniczne, podczas których poznajemy kulturę innych krajów, doskonalimy umiejętności językowe. Te nietypowe lekcje języka obcego dają największe efekty. Poza tym jest to okazja do rozwijania własnych działań przedsiębiorczych w różnych sytuacjach.

Zwiedziliśmy już następujące kraje: Austrię, Niemcy, Belgię, Holandię, Włochy (dwukrotnie), Anglię, Francję.

W tym roku szkolnym w dniach 28.05. – 04.06.2014r jedziemy ponownie do Anglii, ale mamy również w planie zwiedzanie Szkocji. Program wycieczki przewiduje bardzo dużo atrakcji, m.in. zobaczymy Pałac Buckingham, Parlament ze słynnym zegarem Big Ben czy most Tower Bridge, odwiedzimy Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, zobaczymy panoramę Londynu z London Eye, zwiedzimy słynny Unwersytet w Cambridge i miasto na stokach wygasłych wulkanów – Edynburg oraz stolicę wikingów – York i wiele innych.

Uczestnicy tej wycieczki nocują u rodzin angielskich i szkockich.

Wycieczki nasze to niezapomniane przeżycie, nowe doświadczenia, nowe zagraniczne znajomości.

W przyszłym roku szkolnym planujemy kolejną wycieczkę po Europie.

CHCESZ W TYM UCZESTNICZYĆ – TO PROSTE – ZOSTAŃ UCZNIEM NASZEJ SZKOŁY.

drukuj